etkili büyüler

Yedi emin büyüsü

Yedi Emin Büyüsü

İnsanlara zarar vermeden sadece düşüncelerini değiştirmek amacı ile kullanılan yedi emin büyüsü özellikle kısa zaman içinde insanları etki altına almak için en çok kullanılan işlemlerdir. Bu işlemlere çok güçlü duaları okunması ile yapılmaktadır ancak bu dualar her zaman için zamanında ve doğru bir sistem ile okunmalıdır. Medyumlar yapacakları işlemlerde düşüncelerinin değişmesi istenen kişilerin kendilerine ait olan eşyaları kullanmaktadırlar. Aynı zamanda ilgili kişilerin resimleri de bu işlemlerde en çok kullanılmakta olan nesnelerden biridir.

Manevi enerjilerin ne kadar güçlü olduğunu ve bu enerjiler ile istenen herkesin kolay bir şekilde kontrol altına alınabileceğini bilen insanlar tarih boyunca bu işlemlere karşı çok ciddi bir ilgi göstermişlerdir. Kimi zaman sevdikleri kişilerin kendilerine karşı istenen şekilde yanıt vermemesinden yakınan insanlar bu durumu tersine çevirmek için ellerinden geleni yapmaktadırlar. Bu aşamada fiziki olarak verilen emekler sonuç vermediği takdirde birçok medyumların kapılarını çalmakta ve kendilerinden güçlü bir bağlama büyüsü talebinde bulunmaktadırlar.

Yapılan işlemlerde amaç sadece insanların düşüncelerinin kısa zaman içinde değişmesini sağlamaktır. Bunu yapabilmek için her zaman çok ciddi bir deneyim ve birikim gerekmektedir. Özellikle işlemlerin yapılmasından çok ortaya çıkacak olan enerjilerin doğru bir şekilde yönetilmesi her zaman en zorlu aşamadır. Bu sebeple deneyimli bir medyum ile çalışıp kendilerinin yapacakları işlemler ile amaca ulaşmak her zaman için yedi emin büyüsü yapmak isteyen kişilerin bilmeleri gereken ilk kuraldır.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu