ayırma soğutma büyüsü

Unutturma büyüsü nasıl yapılır

Unutturma Büyüsü Nasıl Yapılır

Bir kişinin herhangi bir konuda bildiği tüm bilgileri unutmasını sağlamak amacı ile yapılan unutturma büyüleri kısa zaman içinde ortaya çıkardıkları etkilerle bilinmektedirler. Bu işlemler hakkında bilgi sahibi olmak isteyen kişiler doğru kaynaklarda yapacakları unutturma büyüsü nasıl yapılır veya benzeri araştırmalar ile nelere dikkat etmeleri gerektiğini öğrenebilmektedirler. Medyumlar bu işlemleri yapmak istedikleri zaman mutlaka etki altına alınacak olan kişilerin sürekli olarak temas ettikleri bazı özel nesneleri temin etmek istemektedirler.

Daha sonra bu nesneler üzerine çok ciddi dualar okuyan medyumlar en son olarak da o nesneleri yakmakta ve küllerini de havaya serpmektedirler. Bu sayede küller uçuştukça insanların akıllarındaki bilgiler de kısa zaman içinde yok olup gitmektedir. Bu işlemler çok dikkatli bir şekilde yapılmalıdır. Özellikle okunacak olan duaların amaca uygun olarak seçilmesi gerekmektedir. Birçok kişi bu işlemleri yaparken yeteri kadar dikkatli olmadıkları için çok ciddi sıkıntılar yaşayabilmektedirler.

Bu alanda yapılan birçok işlem başarı ile sonuçlansa bile yine de deneyimli medyumların kapılarını çalmak işlemlerin sonuçlarını garanti altına almak için en doğru seçim olacaktır.Medyumların insanların kendilerine yönelttikleri unutturma büyüsü nasıl yapılır veya benzeri soruları yanıtlarken sahip oldukları tüm deneyimleri sonuna kadar kullanarak yanıtlar vermektedirler. Bu sayede insanlar da kısa zaman içinde gerekli bilgileri edinip en doğru seçimler ile adımlarını atabilmekte ve gereksiz risklerden kurtulabilmektedirler.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Medyum süryani Tavsiyemdir dedi ki:

    erkek arkadaşımla 2 yıllık bir ilişkim sorunsuz bir şekilde ilişkimiz devam ediyordu yanlız eski sevgilisini unutamıyordu sürekli onu hatırlar onların yaşadığı yerlerde gezerdi. Ben bunu fark ettim çok kötü tartıştık ve bedeb özür bile dilemedi ayrıldı. Bende o kızı unutması için medyum süryani hocayı buldum kendisi unutturma büyülerinde uzman olduğunu öğrendim. Medyum süryani erkek arkadaşıma eski sevgilisini unutturma büyüsü yaptı bu çalışma 6 günde sonuç verdi. Erkek arkadaşımı bana aşık edip bağladıktan sonra sevgilim bana döndü şuan aklında sadece ben varım. Medyum süryani hocamı her kese tavsiye ediyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
error: Content is protected !!