etkili büyüler

Tırnak büyüsü İşlemleri

İnsanları psikolojik olarak etki almak için birçok farklı işlemin yapıldığı büyü dünyasında özellikle en çok kullanılan işlemlerden biri de tırnak büyüsü olmuştur. Bu işlemler genellikle kısa zaman içinde istenen sonuçları vermekte ve kendilerine zarar vermeden sadece düşüncelerini değiştirmektedir.

Bu işlemlerde amaç genellikle insanların sevdikleri kişileri kendilerine aşık etmek ve güçlü bağlar ile bağlamalarını sağlamaktır. Bu işlemi yaparken sadece işlemleri yapan kişilerin kendilerine ait olan tırnaklara ihtiyaçları vardır. Yapılan işlemlerin etkilerinin ortaya çıkması tamamen medyumların okuyacakları özel dualar ve daha sonra insanlar verecekleri bilgilerin doğru bir şekilde yapılmasına bağlıdır.

Bu işleme başlarken etki altına girmesi istenen kişi ile işlemleri yapan kişinin isimlerinin baş harfleri tırnaklara yazılmaktadır. Bu işlemler yapılırken bu işlemlere has olan dualar okumalıdır. Daha sonra tırnaklar özel olarak hazırlanan bir hamurun içinde en az yarım gün bekletilmelidir. Bu süre içinde sürekli olarak dualarını okumaları gereken insanlar daha sonra harflerin yazılı olduğu tırnakları kesip toprağa gömmelidirler.

Tüm bu aşamalarda okunması gereken özel dualar olduğu unutulmamalıdır. Eski zamanlardan bu yana birçok kez yapılmış olan bu işlemler özellikle etkilerini kısa zaman içinde göstermeleri ve aynı zamanda kolay yapılan işlemler olmaları sebebi ile birçok kişi tarafından kullanılmaktadırlar. İnsanlara her zaman büyük umut vermekte ola tırnak büyüsü işlemleri günümüzde de birçok kişi tarafından kullanılmaktadır.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu