etkili büyüler

Saç büyüsü

Saç Büyüsü

Bilindiği gibi aşık etme veya bağlama büyüleri her zaman için bu alanda en çok kullanılan ve medyumların çok sık talep aldıkları işlemlerdir. Bu konuda yapılan çalışmalar insanların emek vermeden sadece sevdikleri kişilerin düşüncelerini değiştirmek için kullandıkları özel işlemlerdir. Bunlardan biri olan saç büyüsü her ne kadar masum bir işlem gibi görüne bilse bile yine de sanıldığı kadar masum olmayan ve insanlara çok ciddi sorunlar yaşatabilen işlemlerdir. Bu işlemlerde amaç insanların düşüncelerini değiştirmek ve kendilerini psikolojik anlamda kontrol altına almaktır.

Bu işlemde etki altına alınacak olan kişilerin kendilerine ait olan saç telleri kullanılmalıdır ancak bu kişiler kesinlikle saç tellerinin alındığından haberdar olmamalıdırlar. Bu saç telleri siyah ipliğin olduğu bir yumağa dolanır. Daha sonra bu yumaktan alınır ve bir tarağın dişlerine sarılır. Bu tarak üzerine 3 gün boyunca çok güçlü dualar okunur. 4. gün ise tarak bir torbaya konur ve üzerine taş eklenir.

Bu şekilde bir nehir veya göle atıldıktan sonra okunmaya devam dualar istenen enerjilerin kısa zaman içinde harekete geçmesini sağlamaktadırlar. Çok eski zamanlardan günümüzde gelmiş olan bu işlemler bilinen en etkili ve güçlü bağlama büyülerinden biri olarak gösterilmektedir. Bu sebeple saç büyüsü işlemleri eskiden olduğu gibi günümüzde de medyumların en çok talep aldıkları ve kısa zaman içinde kolayca uygulayabildikleri özel işlemlerdir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu