etkili büyüler

Kilit büyüsü

Kilit Büyüsü

Bağlam büyüleri arasında en özellerinden biri olan kilit büyüsü hem kolay yapılması hem de etkilerinin büyük olması sebebi ile her zaman insanların ilgisini çekmektedir. Herkesin bildiği basit kilitler ile yapılan bu işlemlerde yapılması gereken tek şey bu kilitlerin üzerine çok etkili olduğu bilinen duaların okunmasıdır. Bu konuda en önemli olan konu kullanılan kilitlerin daha önce herhangi bir yerde kullanılmış olması ve mutlaka bu konuya önem verilmesidir. Birçok kişi yeni kilitler ile bu işlemleri demek istemektedir ancak bu şekilde yapılan işlemler kesinlikle istenen sonuçları vermemektedirler.

Çok eski zamanlardan bu yana insanların sevdikleri kişileri kendilerine sıkı bağlar ile bağlamak amacı ile yaptıkları bu işlemler çoğu zaman istenen sonuçları kısa zaman içinde ortaya çıkaran çok önemli işlemlerdir. Genellikle kısa zaman içinde istenen etkileri ortaya çıkarmaları ile tanınan bu işlemlerde okunan duaların çok ciddi önemi vardır. Kilitlerin üzerine doğru duaları okuyan insanlar daha sonra kilidi bir torbaya anahtarı başka bir torbaya koyarak her iki torbayı da toprağa gömerler ve etkilerin ortaya çıkmasını beklerler.

Bu işlemlerde dikkat edilmesi gereken bir başka konuda kilitlerin sadece tek anahtarları olmasının gerekmesidir. Birden fazla anahtarı olan kilitler ile bu işlemler yapılamamaktadır. Bu konulara dikkat eden herkes kısa zaman içinde kilit büyüsünün etkileri ile sevdikleri insanları kendilerine bağlaya bilmekte ve bu durumu kalıcı hale getirebilmektedirler.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu