etkili büyüler

Kara büyü

Kara Büyü

Tarih boyunca yapılmış olan kara büyü işlemlerinden sonra ortaya çıkan enerjilerin ne kadar etkili ve riskli olduğunu bilen insanlar her zaman için bu tarz işlemlerden uzak durmak istemişlerdir. Yapılan işlemlerde ortaya çıkan enerjilerin insanlara ne kadar ciddi etkileri olduğunu bilen herkes aslında bu işlemlerin büyü dünyasının en önemli işlemleri olduğunu da düşünmektedirler. Bu büyüler tek bir büyüyü değil aynı zamanda birçok farklı şekilde yapılmakta olan işlemleri ifade etmektedir.

Yüzlerce yıllık geçmişleri ile her zaman insanların ilgi odakları olan bu işlemler yapılırken amaç genellikle insanlara kötülük yapmak ve çok ciddi sıkıntılar yaşamalarını sağlamaktır. Yapılan işlemlerde kullanılan teknikler kadar aynı zamanda kullanılan nesneler de daima insanları korkutan ve bu alandan uzaklaştıran nesnelerdir. Kimi zaman insan kanları kimi zaman ise hayvan bedenlerinden alınan parçalar ile yapılan bu işlemler ortaya çıkardıkları sonuçlar ile insanlar daha önce hiç yaşamadıkları sorunları yaş atabilmektedirler.

Yüzlerce yıldan bu yana yapılmakta olan ve insanların hem çok ilgilendikleri hem de çok uzak durmak istedikleri bu işlemler hakkında araştırma yapan kişiler genellikle bu işlemlerin günümüzde yapılması için çok az kişiye güvenebileceklerini de bilmektedirler. Medyumlar kara büyüleri yaparken hangi teknikleri veya hangi nesneleri kullanacaklarına karar vermeden önce mutlaka titiz bir şekilde araştırma yapmalıdırlar. Önemli olan seçilen bu tekniklerin veya nesnelerin doğru bir şekilde kullanılması için gerekli deneyime sahip olmaktır.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu