etkili büyüler

Giden Sevgiliyi Geri Döndürme Büyüsü Ne Kadar Sürede Etki Eder

Giden Sevgiliyi Geri Döndürme Büyüsü Ne Kadar Sürede Etki Eder

Geri döndürme büyüleri, daha çok biten ilişkilerde, ayrılma sebebinin genellikle tek taraflı olması, taraflardan birinin hala bu ilişkiye dair umut ve isteklerinin olması durumunda talep edilmektedir. İlişkiye devam etmek ve yeniden başlamak isteyen taraf, genellikle öncesinde birçok yol denemiş, kendi imkanlarıyla mücadele etmiş ama bir çözüm bulamadığı için sonunda bu manevi yolla destek almayı tercih etmiştir.

Geri döndürme büyüsünün etkili olması nelere bağlıdır?

Büyü yapmak ve yaptırmak oldukça hassas bir konudur. Başarısı, ne kadar sürede etki edeceği ve sonuçları, birçok kritere bağlı olarak değişmektedir. Bir kişinin duygularına ve duygusal yolla verdiği kararlara etki eden aşk büyüsü, evlenme büyüsü ve bağlama büyüsü gibi uygulamalar gibi, geri getirme büyüsü de aynı şekilde dürüstlük ve iyi niyet gözetmektedir.

Büyünün etkisi, yapan hocanın yöntemine, kabiliyetine göre değişmekte olduğu gibi, giden kişinin duyguları da bu süreci etkilemektedir. Eğer ayrılan, terk eden sevgili duygusal olarak ayrıldığı kişiye karşı bir şeyler hissediyor, saygı duyuyor ve nefret etmiyorsa bu süreç çok daha hızlı olarak sonuca ulaşacaktır.

Süreci yavaşlatan ve etkiyi azaltan sebepler nelerdir?

En hızlı geri getirme büyüsü, kişiye özel uygulanan ve ayrılığın üstünden çok zaman geçmeden yapılan büyülerdir. Olayların sıcağı sıcağına yaşanması, kişinin daha fazla soğumadan tekrar aynı hislere yönlendirilmesi, büyü etkisinde ve hızında önemli rol oynamaktadır. Bu gibi hayırlı amaçlarla uygulanan büyü çeşitlerinde bile maalesef ki birçok açıdan suistimaller gözlenmekte, maddi çıkarlar amacıyla uygulanmakta ve bunun gibi gerçek mutluluktan uzak nedenlere bağlı olarak yapıldığı görülmektedir. Böyle durumlarda büyünün enerjisi ve kişilerin enerjisi örtüşmeyecek, kötü niyetler büyünün tesirine zarar verecektir.

Büyüyü uygularken nelerden fayda sağlanır?

Geri döndürme büyüleri, kişiye özel, tek bir kişinin hedef alındığı büyüler olması nedeniyle yine bu kişiye özel olarak uygulanmalıdır. Bu şekilde büyünün kişiselleştirilmesi amacıyla da birçok kişisel eşya ve kişisel bilgiden yardım alınmaktadır. Bu eşyalar özellikle fotoğraf olmak üzere, bu kişi için özel olan, uzun süredir sakladığı bir eşya ya da bir parça saç tutamı olabilmektedir. Büyünün etkisine katkı sağlamak için büyü yaptıran kişilerin de konu ve kişiyle ilgili her tür bilgiyi vermekten kaçınmaması, uygun soruları sorması ve cevapları alması gereklidir. İlişkide farklı bir durum varsa ya da büyü talep eden kişinin kafasında sorular ya da şüpheler varsa bir medyum ya da hocaya danışılıp her detay konuşulmalıdır.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu