ayırma soğutma büyüsü

Evli Erkeği Karısından Ayırma Büyüsü Yapan Medyumlar

Evli Erkeği Karısından Ayırma Büyüsü Yapan Medyumlar

Ayırma büyülerinin gücünü bilen birçok kişi kendilerini ve mutlu giden birlikteliklerini bu işlemlerin etkilerinden koruyabilmek için ellerinden geleni yaparlar. Bu durum sizin içinde geçerli olabilir. Eğer kişisel enerjiniz düşükse bu işlemlerden etkilenme ihtimaliniz çok yüksektir ve hiç bir şeyin farkına varmadan yaşadığınız ilişki kısa zaman içinde bitebilir.

Evli erkeği karısından ayırma büyüsü yapan medyumlar da kullandıkları özel teknikler ile en mutlu evlilikleri dahi kısa zaman içinde bitirebileceklerini bilirler. Bir erkeği bu işlemler ile çok kısa zaman içinde etki altına alacaklarını bildikleri için genellikle kendilerine güvenir bir halde işlemleri yapar ve kısa zaman içinde sonuç alabilirler. Bu tarz bir amacınız varsa o zaman çalışacağınız medyum hakkında çok dikkatli olmalı ve kesinlikle seçtiğiniz medyumun daha önce bu işlemleri yaptığından emin olmalısınız.

Evli Bir Erkeği Karısından Nasıl Ayırabilirsiniz?

Medyumlar için bir erkeğin düşüncelerini kontrol altına alarak kısa zaman içinde eşinden ayırmak çok zor değildir. Bu işlemleri yapacakları zaman kullandıkları teknikler de özellikle erkeklerin kendilerine ait olan eşyaları ve aynı zamanda resimleri kullanmak en yaygın tekniktir. Özellikle bu işlemler de okudukları özel tılsımlı sözler de çok önemlidir. Birçok kişi bu tarz işlemler ile mutlu giden bir evliliği bitirmek istemiş ancak doğru medyumu seçmedikleri için başarısız olmuşlardır.

Bu sebeple bu tarz işlemler de medyum seçimi her şey demektir. Birçok medyum ayırma büyülerinden genellikle kısa zaman içinde sonuç alırlar ve bu işlemleri yaparken genellikle risk almadıkları için erkeklerin de sorun yaşamamalarını sağlarlar. Evli erkeği karısından ayırma büyüsü yapan medyumlar bu işlemlerin kısa zaman içinde sonuç vermesi için mutlaka insanlara da nelere dikkat etmeleri gerektiği hakkında tüm bilgileri vermelidirler.

Etiketler

İlgili Makaleler

2 Yorum

 1. Evli erkeği domuz büyüsü ile eşinden ayırma Süryani hoca önerimdir dedi ki:

  Evli erkeği karısından ayırma büyüsü yapan Süryani hocadır. Hayatıma giren 4 yıl beraber olduğum imam nikahlı eşim daha önce bana evli olduğunu ve eşinden ayrılacağını anlasamadiklarini ve onu hiç sevdigini söyledi. Bende eşinden ayrılacağı için onu kabul ettim ama aradan 4 yıl geçti hala bugün yarın diyerek beni oylamaya başladı. Beni bu şekilde kullanmasını istemedim çok zoruma gitti onlari ayırmak için elimden geleni yaptım eşine ulaştım imam nikahlı olduğumuzu ve onu sevmediğini anlattım ama kadın dinlemedi beni bana hakaret etti ve eşiyle yinede yasamaya başladı.

  Evli erkekli karısından ayırmanın yollarını araştırdım internette bir kaç yorum sitesinde Süryani hoca hakkında yapılan yorumları okudum çok etkilendim alan da yardımcı olacağını düşünerek aradım sorunları tek tek anlattım. Medyum akihan hoca bakimlar yaptı erkeği karısından ayırmak için domuz büyüsü yapmaya karar verdi. Bende hocama güvenerek çalışmayı başlattım. Arkadaşlar çalışmanın 5 günü kari koca kedi köpek gibi oldu tartışmaları kavgaları 2 mahalle öteden duyuluyordu.

  Çalışmanın sonlarında kari koca bir birini gordugu zaman domuz görmüş gibi oluyor bir birilerinden kaçıyordu. Ben kendi gözümle sahit oldum bunlara ben büyünün bu kadar etkili olacağını bilmiyordum. Çalışma bittikten sonra imam nikahlı esim karısından ayrılıp bana geri döndü bağlandı şuan gözü benden başkasını da görmüyor. Süryani hocayı her kese şiddetle tavsiye ediyorum 0531 088 4119

 2. Evli erkeği karısından ayırıp kendine bağlama büyüsü Süryani hoca tavsiyemdir dedi ki:

  Benim 2 yıllık bir ilişkim oldu çalıştığım fabrikada tanıştığım erkek arkadaşımla çok iyi giden bir ilişkimiz oldu. Benimle evlenmek istediğini söyledi ama bir süre çalışıp para kazanması gerektiğini de anlattım bende kendisine aşık oldum. 2 yıllık beraberlikten sonra evlilik için kendisiyle konuştum hala maddi sıkıntıların olduğunu anlattı. Maddi konuda benim de yardımcı olacağımı söyledim biraz daha beklememizi istedi. Bende tamam dedim üzerine fazla gitmedi. Ben hayatımda ilk defa bir erkekle beraber oldum cinsellik anlamda aramızda her şey geçti. Evlenecektik nasılsa eşi olacaktım belli bir süre geçtikten sonra benden soğuduğunu ve uzaklaştığını fark ettim. Aldım karşıma konuşmak için daha ben bir şey sormadan kendisi evli olduğun uve 2 çocuğu olduğunu söyleyip gitti. Bunu öğrendiğimde o an ölmek istedi ailem beni yaşatmayacak onunla birlikte olduğum için.

  Bir süre düşündüm taşındım her seferinde ölmek istedim bir arkadaşıma anlattım durumu oda bana akıl verdi ayır eşinden geri gelsin sana maden eşi var eşide sahip çıksaydı hiç mi şüphe etmedi kocasından diyerek mantikli konuşmalar yaptı. Bende nasıl olacak diye sordum arkadaşım bana Süryani hoca diye birinin numarasını verdi ara derdini anlat sana yardımcı olacaktır. Süryani hocanın numarası 2 gün öylece telefonumda kayıtlı kaldı en son dayanamadım aradım. Süryani hocaya sorunları anlattım benim ve erkek arkadaşımın bilgilerini alıp bakımlar yaptı. Erkek arkadaşımın eşiyle arasında zaten bir ilişki olmadığını ailelerin zoru ile bir evde karı koca gibi yaşadıklarını ve ayrı odalarda kaldığını. Bunların ayrılması için çalışmalar yapacağını söyleyerek benden müsade istedi.

  Süryani hocaya güvenerek bende gerekli masrafları karşıladım çalışma başlattım. Çalışmanın 7 günü ayırma büyüsü çalışmaları bitti haber aldım eşiyle anlaşamamış boşanma dava açılmıştı. Hemde anlaşmalı çok sevindim ama hala bana karşı bir dönüşü yoktu. Süryani hoca Papaz büyüsü çalışmalarına başlayarak erkek arkadaşımı toplamda 15 günde bana geri getirip bağladı aşık etti. Bu çalışmalar sayesinde erkek arkadaşım karısından ayrıldı benimle evlilik için yeni sayfa açtı allahın izniyle bu yıl sonunda evleniyoruz. Süryani hoca sayesinde çok mutlu oldum allah razı olsun hocamdan her kese Süryani hocayı tavsiye ediyorum ben bu numaradan ulaştım hocama 0531 088 4119

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
error: Content is protected !!