etkili büyüler

Eski Sevgiliyi Geri Döndürme Büyüsü Yaptıranlar

Eski Sevgiliyi Geri Döndürme Büyüsü Yaptıranlar

Büyücülük ve büyü yapımı, yüzyıllardır birçok alanda ve birçok farklı sebeple uygulanmaktadır. Gerek korunmak, gerek nazardan kurtulmak, gerekse de var olan bir büyüyü bozmak için öte alem varlıkları ve enerjisel tesirlerden yardım istenmektedir. Bir bakıma manevi yollarla bazı şeylerin elde edilmesi ya da yoluna koyulması için destek alınmaktadır.

Büyücülük aleminde belki de en çok talep edilen tılsımlar, ikili ilişkiler adına yapılan ve duygusal amaçlar taşıyan büyü çeşitleridir. Bu büyülerden en yaygın olanları ise aşk büyüsü, evlenme büyüsü, bağlama büyüsü ve belki de en zorlusu olan geri döndürme büyüsüdür. Gideni geri döndürme büyüsü, biten bir evlilik veya ilişki sonrasında, çiftlerden birinin ilişkiye tekrar başlamak isteği ile bir adım atmasıyla yapılmaktadır.

Geri döndürme büyüsü yaptıranlar, genellikle tüm uğraşlarına rağmen ilişkilerini yürütememiş ya da eşlerinin / sevgililerinin gidişini kabullenememiş, ilişkilerinden umudunu kesmeyen kişilerdir. Fakat aynı zamanda kendi uğraşlarıyla da sevdiklerini geri döndürememişlerdir. Bu nedenle bir hocadan ya da medyumdan büyü yoluyla yardım talebinde bulunurlar.

Büyünün yapım süreci

Büyü yapımı için öncelikle güvenilir kişilerle çalışıldığına emin olmalıdır. Hem yapanın hem yaptıranın iyi niyet gözetmesi, dürüst davranması ve sevgi odaklı hareket edilmesi oldukça önemlidir. Bu süreçte bilgi aktarımının iyi yapılması, hazırlanan büyünün amaca ulaşması ve hızlı süreç getirmesi açısından önemlidir.

Büyü yaptıranların beklentileri ne şekilde olmaktadır

Büyü yaptıranlar, tabi ki ilişkilerini ve sevdiklerini tekrar geri kazanmak ve daha sağlam adımlarla ilerlemek amacıyla böyle bir girişimde bulunmaktadırlar. Bir tür aşk tılsımının avantajından yaralanarak, belki de eskisinden çok daha mutlu bir beraberliğin hayalini kurarlar. Bu işlem, doğru ve dürüstçe yapıldıkça başarısı ve getireceği sonuç da elbette bu yönlü olmakta ve çiftlere mutluluk getirmektedir.

Büyünün gerçekleşmesinden sonra görülen değişimler ve etkiler

Büyü belirtileri, büyünün tesirine ve yapan hocanın tecrübesine göre değişse de genellikle çok kısa zamanda gözlemlenmektedir. Bu durum biraz da ilişkinin son evredeki durumu ve ayrılan çift hakkında bazı detaylara göre de değişmektedir. Büyünün nasıl gelişim nasıl sonuçlanacağını öngörmek için detayların önceden konuşulması ve zorlukların, problemlerin hocaya bildirilmesi faydalı olacaktır.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu