etkili büyüler

At nalı büyüsü

At Nalı Büyüsü

Çok farklı amaçlar için yapılabilmekte olan at nalı büyüsü insanları yapmadan önce mutlaka çok iyi düşünmeleri gereken ve risklerin büyük olduğu bir işlemdir. Bu tarz işlemler insanların çok ciddi sorunlar yaşamalarına neden olabildiği gibi aynı zamanda büyü bozmak isteyen kişileri de çok zorlamaktadır. Çok eski bir geçmişi olan bu işlemlerde adından da belli oldu gibi sıradan at nalları kullanılmaktadır. Yapılış amacına bağlı olarak bunun yanında farklı nesnelerde kullanılabilmektedir. Genel amacı insanlar sıkıntı vermek olan bu işlem tahmin edilenden çok daha etkili ve risk içeren işlemlerdir.Bu büyüleri yapan medyumlar özellikle at sidiğine paslandırılmış olan nalları veya çivileri kullanmaktadırlar.

Bunun yanında etkilerini arttırmak için çok güçlü dualar okunmakta hatta kimi zaman gayrimüslim cinlerden de yardım alınmaktadır. Bu da işlemlerin neden riskli olduğunu tam anlamı ile açıklamaktadır. Özellikle cinler ile çalışma konusunda deneyimleri olmayan kişiler kesinlikle bu işlemlerden uzak durmalı ve asla rastgele işlemler yapmamalıdırlar.
Özellikle cinler ile çalışılan büyülerde insanların pişman olup büyü bozma işlemleri yapmak istediklerinde ne kadar zorladıklarını bu alana ilgileri olan herkes çok iyi bilmektedir. Bu sebeple insanlar çoğu zaman bu tarz büyüleri yaptırmadan önce en deneyimli medyum ile çalışmaya özen göstermektedirler. At nalı büyüsü gibi hem riskli hem de çok etkili işlemler de bu kural kesinlikle unutulmamalıdır.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu