Vefk

Aşk vefki

Aşk Vefki

Her ne kadar birçok kişi haklarında çok fazla bilgi sahibi olmasalar bile yine de vefk işlemleri son derece etkili manevi işlemlerdir. Çok eski zamanlardan bu yana yapılmakta olan bu işlemlerde amaç insanların farklı konularda hedeflerine kısa zamanda ulaşabilmelerini sağlamak ve bunu yaparken herhangi bir şekilde sorun yaşamamalarını sağlamaktır.

Aşk vefki de insanların en çok ilgi gösterdikleri ve sevdikleri kişilerin ilgilerini çekebilmek için kullandıkları özel işlemlerdir. Bu işlemleri yapan kişiler özel bir şekil çizip bu şeklin içini özel olarak seçilen sayılar ile doldurmaktadırlar. Bu sayıların toplamları her iki yönde de aynı toplamı vermelidir.

Aşk Vefki Nasıl Yapılır

Bu sebeple yerleşimleri son derece önemlidir. Yapılan işlemlerin sonuç vermesi için bu kontrolün kesinlikle yapılması gerekmektedir. Ortaya çıkardıkları manevi enerjiler ile insanlar çok farklı konularda yardımcı olmakta olan bu işlemler eski İslam toplamlarında ortaya çıkmış ve günümüze kadar gelmişlerdir. Hazırlanan çizimler kimi zaman gizli bir yere saklanmakta kimi zaman ise insanların üzerilerinde taşımaları istenmektedir.

Bu işlemleri yapan kişiler aynı zamanda etki altına girmesi istenen kişilerin isimlerini de sürekli olarak anmaktadırlar. Bu sayede ortaya çıkan enerjiler direkt olarak o kişileri etki altına atabilmektedir. Aşk vefki işlemleri herhangi bir şekilde risk içermedikleri için insanların gönül rahatlığı ile kullandıkları özel işlemlerdir. Bu sebeple her zaman olduğu gibi günümüzde de aynı ilgiyi görmeye devam etmektedirler.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu