etkili büyüler

Ağaç dalı büyüsü

Ağaç Dalı Büyüsü

Ağaç dalı büyüsü ilk anda insanlara hangi amaçlarla yapıldığı hakkında bir fikir vermese bile bu işlemler bilinen en ciddi ayırma büyüsü işlemlerinden biridir. Medyumlar ellerine aldıkları bir ağaç dalı üzerine çok ciddi dualar okumakta ve bu dalları tılsımlı hale getirmektedirler. Aynı zamanda birbirlerinden uzaklaşmaları istenen kişilerin isimleri de bu işlemler yapılırken sürekli olarak anılmaktadır. Daha sonra bu dalları kırıp iki parçaya bölen medyumlar her iki parçayı da birbirlerinden çok uzak alanlara atmaktadırlar.

Bu sayede insanlar bir süre sonra partnerlerini çok sevseler bile kendilerinden soğumaya başlamaktadırlar. Bu işlemler günümüzde de en çok yapılan ayırma büyülerinden biridir. Özellikle kolay bir işlem olması ve kolay temin edilmekte olan nesneler ile yapılmaları da bu işlemlere olan ilginin yüksek olmasına neden olmaktadır. Birçok medyum kendilerine gelen ayırma büyüsü taleplerinde bu işlemleri kullanmakta ve insanların beklentilerini bu işlemler ile karşılamaktadırlar. Bu işlemlerin etkilerine giren kişiler de herhangi bir şekilde manevi sıkıntı veya baskı gibi olumsuz etkiler görülmemektedir.

Ancak insanlar partnerleri ile olan tüm duygu bağlarını kısa bir zaman içinde kaybettikleri için bu durumdan şüphelenip bir bakım işlemi yaptırma gereği duyabilirler. Ağaç dalı büyüsü işlemlerinin etkileri kısa zaman içinde görülmeye başlanmakta ve yaşanan ilişkiler de çok kısa zaman içinde bitmektedir. Bu sebeple insanların her zaman çok dikkatli olmaları ve manevi korunma işlemler ile ilişkilerini korumaya almaları önerilmektedir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu