etkili büyüler

Terk Eden Sevgili İçin Geri Getirme Büyüsü Yaptırma

Terk Eden Sevgili İçin Geri Getirme Büyüsü Yaptırma

Sevgilisinin kendisini terk etmesinden dolayı ciddi sorunlar yaşayan insanlar bu gibi durumlara çözüm bulabilmek için mutlaka en güvendikleri medyumlardan yardım almalıdırlar. Özellikle terk eden sevgili için geri getirme büyüsü yaptırma fikrine her zaman kısa zaman içinde yanıt alacaklarını bilen insanlar çok eski zamanlardan bu yana sürekli olarak bu işlemleri denemek istemişlerdir. Bu işlemler de insanlar ne kadar uzakta olurlarsa olsunlar mutlaka düşüncelerine kolay bir şekilde müdahale edilebilir ve bu durum kendilerine kesinlikle zarar vermez.

Özellikle terk edilmenin acısını çeken kişiler için bu işlemleri kullanmak çok yaygın bir durumdur. Fiziki olarak verdikleri emeklere rağmen bir türlü sevgililerinin kendilerine geri dönmelerini sağlayamayan insanlar için bu işlemleri kullanmak en doğru seçim olarak görülebilir. Ancak kısa zaman içinde sonuç almak isteyen kişiler için önemli olan konuların başında bu işlemler de gerekli deneyimlere sahip olan gerçek medyumları seçmek gerekir.

Geri Getirme Büyüsünün Önemi

Geri getirme büyüsü özellikle terk edilmenin acısını çeken kişilerin yeniden eski mutlu günlerine dönmelerini sağlamak için çok önemlidir. Genellikle kısa zaman içinde sonuç vermesi istenen bu işlemler hakkında araştırmalar yapan insanlar sevdikleri kişilerin düşüncelerini onlara zarar vermeden ve risk almadan değiştirebileceklerini görünce hemen bu işlemleri denemek isterler.

İnsanların mutlu olmalarını amaçlayan bu tarz işlemler sadece günümüzde değil aynı zamanda geçmiş zamanlarda da insanların en çok ilgilerini çeken manevi işlemlerden biri olmuştur. Medyumları zorlamaması, kısa zaman içinde sonuç alınabilmesi ve en önemlisi de insanların sevdikleri kişileri kısa zaman içinde geri kazanabilmeleri medyumların bu işlemleri çok dikkatli bir şekilde yapmalarına neden olur. Çünkü her medyum insanların eski mutlu günlerine dönmelerini ve mutlu olmalarını ister.

Geri Getirme Büyüsü Kimler İçin Yapılabilir?

İster haklı ister haksız olsun kendilerini terk eden kişileri yeniden geri kazanmak isteyen kişiler için geri getirme büyüleri akıllara gelen ilk seçeneklerden biridir. Özellikle fiziki emeklerin sonuç vermemesi insanların yaşadıkları üzüntülerin çok daha ileri boyutlar da olmasını sağlar. Bu işlemler de medyumların öncelikle bakım çalışmaları yapması ve etki altına almak istedikleri kişilerin manevi durumlarını kontrol etmeleri çok önemlidir.

Çünkü insanlar farklı bir büyü işleminin etkisine girmişlerse, manevi korunma işlemlerinden yardım almışlarsa veya kişisel enerjileri yüksekse o zaman yapılacak geri getirme büyüsü işlemlerinin sonuç vermeyeceğini bilmek gerekir. Medyumlar da bunu bildikleri için işlemlere başlamadan bakım çalışması yaparak alacakları sonucu garanti altına almak isterler. Bu işlemlerin yapılacağı kişilerin resimleri, kişisel eşyaları veya kişisel bilgileri de istenen sonucu alabilmenin en kısa yoludur. Bu sebeple geri getirme büyüsü yapılacak olan kişilerin kontrolü her zaman için deneyimli medyumlar tarafından doğru bir şekilde yapılmalıdır.

Puan Verin
[Toplam: 0 Ortalama Puan: 0]
Etiketler

İlgili Makaleler

4 Yorum

 1. terk eden sevgiliyi geri getirme büyüsü yaptıranlar / Medyum Alihan tavsiyemdir dedi ki:

  Terk eden sevgiliyi geri getirme büyüsü yaptıranlardan biri olarak bu çalışmada bana sonuç veren medyum hakkında yorum yapmayı uygun buldum. Erkek arkadaşımla ilişkimiz çok güzel giderken bir anda tartışıp benden ayrılma kararı aldı. 5 yıllık ilişkimiz saçma sapan nedenlerden dolayı bitti 6 ay ayrı kaldık beni her yerden engelledi hiç bir şekilde kendisine ulaşamadım. Ortak arkadaşımız vardı onunla görüştüm benim onu aldattığımı düşünmüş ve bunu ailesi söyleyince ailesine inanmıştı. Aldatma ile alakalı bir durum kesinlikle yoktu bende bunun için İzmir den Ankara ya erkek arkadaşıma durumu anlatmaya gittim. Beni hiç bir şekilde dinlemedi üstüne azarlayıp yolladı yapmadığım bir şey yüzünden iftiraya uğramak çok kötü bir durum öyle şeyler söylenmiş ki inanamamak elde değil anlatılanların birini yapmadığımı biliyorum o yalanlara ben bile inanacaktım neredeyse 🙂 Söylentiler fazlasıyla olunca bende artık bu konuda medyumlardan yardım almaya karar vererek büyü yaptırmak istedim.

  Araştırmalar ve tavsiyeler üzerine medyum Alihan hocayı buldum hakkında çok güzel yorumlar okudum. Bana da yardımcı olacağını düşünerek aradım sorunlarımı anlattım. Medyum Alihan hoca bakımlar yaptıktan sonra söz verdi sevgilimi bana geri getireceğini söyledi.Çalışmalar için fotoğraflar alıp çalışamaya başladı. Bana hiç bir şekilde iletişim kurmamamı söyledi zaten her yerden engelliydim. Çalışmanın 8 günü en geller kalktı sevgilim bana yazmaya başladı medyum Alihan hocayı dinleyerek telefonlarına bakmadım. Başka numaralardan aradı tersledim onu istemediğimi söyledim ben böyle davrandıkça bana daha çok aşık oldu.Çalışmaların 14 günü sevgilim ankara dan izmire geldi bana yalvardı evlenmek için can atıyordu. Medyum Alihan hoca sayesinde amacıma ulaştım sevgilime kavuştum artık kimsenin sözünü dinlemiyor. Medyum Alihan hocayı sizlere de tavsiye ediyorum iletişim numarası 0531 398 69 01

 2. sonuç veren medyum Alihan hocadır dedi ki:

  Eşim evi terk edip başka bir yabancı uyruklu kadınla yaşamaya başladı 9 ay ne aradı ne sordu daha önce bir çok hocadan yardım aldım. Eşimin yanındaki yabancı uyruklu kadın yahudi hocalara eşime büyü yaptırdığı için diğer hocalar büyüyü bozup geri getiremiyorlardı. En son çalıştığım bir hoca 45 gün uğraştı oda sonuç veremeyince bana medyum Alihan hocanın numarasını verdi ancak Alihan hocanın yardımcı olacağını söyledi. Bende son çare olarak medyum Alihan hocayı aradım bana eşime bakımlar yaptıktan sonra çalışmalara başladı yapılan büyüleri bozdu eşime ve bana koruma yaptı büyü yapmaması için daha sonra eşimi o kadından ayırıp bana geri getirip bağladı. Eşim 15 günde kadından ayrılıp bana geri geldi medyum Alihan hocadan Allah razı olsun her kese şiddetle öneriyorum.

 3. medyumlardan sonuç alanlar - Tavsiye edilen medyum Suarez dedi ki:

  Bende eski sevgilimin bana dönmesi için bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine medyum Suarez hocayı aradım yardım istedim. Medyum Suarez hoca süryani olduğu için bir çok insanın medyumlar arasında onu seçtiği için ben aradığımda çalışma almadığını söyledi başka hocalar para almak için müsait olmasa bile müsaitim diyor bir şekilde medyum Suarez hocayı ikna edip çalışmamı başlattım. Eski sevgilime süryani büyüsü çalışması yaptı 17 günün sonunda eski sevgilim bana yazmaya başladı ve görüşmek istedi. Bende görüşmeye gittim eski sevgilim bana o kadar çok bakıyordu ki bir an utanıyordum kul köle olacak şekilde aşıktı bana medyum Suarez hocadan sadece geri dönmesini beni sevmesini istemiştim ama fazlası oldu evlilik teklifi bile aldım. Medyum Suarez hocadan allah razı olsun bana çok yardımcı oldu.

 4. garantili geri getirme büyüsü yapan medyum dedi ki:

  Medyum Serhan hocaya nişanlım için geri getirme bağlama büyüsü yaptırdım. 3 yıllık ilişkim vardı benim 1 yıl nişanlı kaldık evliliğe 3 ay kala nişanı attı beni terk etti ailelerden dolayı bende çok sevdiğim için bana geri dönmesi için internette dolaşırken tasadüf medyum serhan hoca hakkında yazılan güzel yorumlar okudum bana da yardımcı olacağını düşünerek aradım serhan hocaya papaz büyüsü çalışması başlattım 16 günde nişanlımı bana geri getirip bağladı. Medyum Serhan hoca sayesinde nişanlıma kavuştum 2 haftaya kadar düğünüm var allah razı olsun serhan hocadan çok mutlu etti beni inşallah sizlere de yardımcı olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu