aşk bağlama büyüsü

Mum büyüsü

Mum Büyüsü

Mum büyüsü hakkında bilgileri olan kişiler her zaman bu işlemler uzak durdukları gibi aynı zamanda çevrelerindeki kişileri de bu tarz işlemlerden uzak durmaları konusunda uyarmaktadırlar. Birçok kez yapılan ve ortaya çok ilginç sonuçların çıkmasını sağlayan bu işlemler özellikle insanların hayatlarına gösterdikleri olumsuz etkiler ile dikkatleri çekmektedir. Sadece insanlara çok ciddi sıkıntılar yaşatmak amacı ile yapılan bu işlemler genellikle daha önce hiç yaşanmayan ve daha da önemlisi çaresi bulunamayan sorunların yaşanmasına neden olmaktadırlar.
Bu da insanların bu tarz işlemlerden neden bu kadar uzak kalmak istediklerini ortaya koymaktadır. Bu işlemlerde medyumlar sıradan mumlar kullanarak sonuç almak istemektedirler. Kullanılan bu mumlar yakılır ve çıkan duman üzerine etki altına alınması istenen kişilerin isimleri de anılarak çok güçlü dualar okunur. Daha sonra mümkün olduğu kadar uzun bir süre yanmadan kalacağı herhangi bir yere saklanır. Bu mum yandığı sürece etki altına alınan kişilerin çok ciddi ve nedeni bilinmeyen acılar çekecekleri düşünülmektedir.
Birçok kişi bu tarz işlemler ile amaçlarına ulaşmış ve özellikle deneyimli medyumların yaptıkları işlemlerden herhangi bir şekilde zarar görmemişlerdir. Kara büyü sınıfına giren bu işlemler özellikle kısa zaman içinde istenen herkesin etki altına alınıp çok ciddi sorunlar ile baş başa kalmalarına neden olabilmektedir. Bu sebeple mum büyüsü yaptırmadan önce iki kez düşünmek ve güvenilir medyumlar ile çalışmak gerekmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu